KURUMSAL

Yılların tecrübe ile 1993'den itibaren Kayseri halkına hizmet veren Şahmar Market, il çapında çok sayıda şubaleri ile kaliteyi sizlere sunmaya devam ediyor. 
Müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışımız ile, sizlerin görüş ve önerilerini alarak, her zaman karşılıklı güvene dayalı güleryüzlü ekibimiz ile karşınızdayız. Takım ruhu ile çalışan nitelikli personel ve mağazacılık sektöründe dürüst güvenilir kurum olarak akılllarda yer edinen Şahmar Market, size ve sevdiklerinize her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmaktan gurur duyar.
Kayseri'de 6 farklı lokasyonda hizmet vermeye devam eden Şahmar Market, her geçen gün büyüyen ekibi ile müşterilerine kampanyalı ürünler sunarak kaliteyi uygun fiyata almanın keyfini yaşatıyor. Müşteri odaklı marketler zinciri olan Şahmar Market sağlığınızı ve cebinizi düşünürken, sağladığı güven duygusu ile her zaman ilk tercih edilen isim olmayı hakediyor.
 

MİSYONUMUZ

Mağazalarımızda her zaman kaliteli ürünleri müşterilerimize uygun fiyat ile sunmak, zengin çeşitlilik ve sağlıklı koşulları göz önünde bulundurmaktır.
Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek sürekli kendisini yenileyen bir kurum olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.
 

VİZYONUMUZ

 

İndirimlerden Haberdar Ol

Mağazalarımızda yapılan indirimlerden haberdar olmak için mail listemize kaydolun.